gruszki jabłka konkurs owoce śliwki w kuchni wytrawnie

KONKURS … SEZON NA POLSKIE OWOCE !

Z okazji przekroczenia 100 obserwatorów na Google i FB chciałabym zaprosić Was na pierwszy konkurs w Chacie. Tematem konkursu będą polskie sezonowe owoce. Wrzesień to czas zbiorów gruszek, jabłek oraz śliwek i na tych owocach się skupimy.

Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować wytrawną potrawę w której jednym ze składników będzie co najmniej jeden z wyżej wymienionych owoców. 
Przepis wraz z jednym, własnym zdjęciem potrawy w dużym formacie należy przesłać na adres monika(at)pazdej.pl. Ilość zgłoszeń jest nieograniczona ale proszę o przesyłanie ich w osobnych mailach. W temacie maila proszę wpisać „Sezon na polskie owoce”. 
Przesłanie zdjęcia oznacza, że jesteś jego autorem i wyrażasz zgodę na publikację w albumie konkursowym na fanpage Chaty oraz w poście podsumowującym na blogu wraz ze swoim imieniem/nickiem.
Konkurs trwa od jutra czyli od 1 do 21 września do g.23:59, wyniki konkursu ogłoszone zostaną 25 września … pod warunkiem, że ktoś się zgłosi 🙂
Zwycięzca zostanie wybrany przez kolektyw Pazdejowy, kryteria wyboru będą całkowicie subiektywne i nie gwarantuję, że logicznie uzasadnione.
Organizatorem konkursu i sponsorem nagrody jestem Ja i nie jest to wpis sponsorowany ani przez polskich sadowników ani przez producenta nagrody 🙂
Do wygrania jest rozdrabniacz Bosch MMR08A1.  Po ogłoszeniu wyników poproszę o przesłanie adresu do wysyłki nagrody i musi to być adres na terenie Polski.
Powodzenia !

proponowane posty

2 Comments

  1. Witam:) Zostałam nominowana do Liebster Blog Award – teraz ja nominuję Twój blog do Liebster Blog Award. Szczegóły tutaj- http://wiklinoweroznosci.wordpress.com/. Miłej zabawy:)

  2. Super nagroda! Muszę coś wymyślić pysznego;]

Comments are closed.